главниот_банер

Контактирајте не

Златен ласер Вухан СД, LTD.

Адреса

Индустриски парк Голден Ласер, Тјанксинг Роуд, Улица Хенгдијан, Ауа Чанглунг, Округ Хуангпи, Вухан, Хубеи, Кина

Е-пошта

info@goldenlaser.com

(Consult & Sales)

Телефон

+ 86-158 7171 4482

(WhatsApp & WeChat)

 

Услуги на клиентите

Tel: 0086-27-82944108

Email: goldenlaser@vip.163.com

Send your message to us:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Send your message to us:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја