Mirë se vini në Wuhan Golden Laser Co., Ltd. Co., Ltd.

Një Prodhues Lider
e Makinerisë Laser

Partnerë të industrisë

Ajo që ne ofrojmë

Produkt Featured

In jometal Sektori
makinë prerëse lazer me modul fletësh

Makinë prerëse me laser

Makinë dixhitale për prerje dhe konvertim me lazer për aplikime rrotulluese, rrotulluese në fletë, rrotullime në pjesë dhe aplikime të ushqyera me fletë.
makinë prerëse lazer me shtrat të sheshtë

Makinë prerëse me lazer me shtrat të sheshtë me format të madh

Makinë prerëse me lazer CO2 të shkallës industriale me format të madh me fuqi të lartë, shpejtësi të lartë, saktësi të lartë dhe automatizim.
makinë prerëse lazer sublimimi

Prerës me lazer Vision për pëlhurë sublimuese

Prerës lazer me sisteme të avancuara të kamerave të shikimit për prerjen e kontureve dhe perforimin e pozicionimit të pëlhurave të printuara në mënyrë dixhitale.
Makinë prerëse me gdhendje me lazer Galvo

Makinë gdhendëse me lazer

Duke përdorur një sistem kontrolli galvanometri dinamik me 3 boshte, ai është i aftë të gjenerojë dizajne jashtëzakonisht të vogla dhe komplekse me shpejtësi të shpejtë dhe saktësi të saktë.
makinë prerëse lazer me format të vogël

Plotter i prerjes me lazer

Lazer CO2 me qëllim të përgjithshëm të përballueshëm, zona pune deri në 1600mmx1000mm (63”x39.3”), 1800mmx1000mm (70.8”x39.3”).
makinë prerëse lazer për dantella të thurura me deformime

Makinë speciale e ndërtuar me porosi

Dizajnoni dhe ndërtoni pajisje me porosi veçanërisht për testimin tuaj unik, nevojat e prodhimit ose aplikacionet specifike.

Fibër Laser Machine

In Metal Sektori
makinë prerëse me lazer tubash

Makinë prerëse me laser tubash

Sistemet e prerjes me lazer 2D dhe 3D për tuba dhe profile, nga 10 mm në 350 mm (.4” deri në 14”) në diametër dhe deri në 12 m (39′) në gjatësi.
makinë prerëse lazer për fletë metalike

Makinë për prerje me laser për fletë metalike

Makina prerëse me lazer të shpejtë, fleksibël dhe precize. Qoftë prerja e modeleve të ndërlikuara, prodhimi i pjesëve metalike me cilësi të lartë...
makinë robotike për prerje me lazer

Makinë robotike prerëse me laser

Roboti me 6 boshte thyen kufizimin e këndit të prerjes me lazer. Prerja me lazer robotik 3D mund të realizojë prerje dinamike 2D dhe 3D.

Industritë e Metalit

The Right Solutions for Metal Cutting Application

Përvoja jonë do të nxisë suksesin tuaj. Ne jemi të specializuar në zgjidhjet e prerjes dhe saldimit me lazer të metaleve për aplikime të ndryshme.
vite eksperience
0 +
Teknologjia kryesore
0 +
Profesionistë
0 +
Konsumatorët e kënaqur
0 +

Kush jemi ne

Rreth nesh

Golden Laser është e përkushtuar të ofrojë zgjidhje inteligjente, dixhitale dhe të automatizuara të aplikimit lazer.

Nga konsultimi i parë deri te testet e aplikimit me materialet tuaja të dizajnuara në industri specifike deri te trajnimi për përdoruesit dhe shërbimi në mbarë botën - Golden Laser ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse lazer, jo vetëm një makinë të vetme!

Testimi i Aplikimit

Materialet e klientit dërgohen përmes laboratorit tonë të zhvillimit të aplikacioneve për analizë. Kjo është ajo ku ne përcaktojmë komponentët optimalë të lazerit, optikës dhe kontrollit të lëvizjes përpara se të japim një ofertë formale dhe dizajn të sistemit.

Dizajnimi i Sistemit

Nëse një nga zgjidhjet tona standarde nuk funksionon, inxhinierët tanë do të hartojnë një sistem për të përmbushur kërkesat nga hapi i parë. Nga sistemet bazë lazer deri tek zgjidhjet plotësisht të automatizuara, inxhinierët tanë janë pjesë e ekipit tuaj.

E ndërtuar deri në fund

Gjatë montimit përfundimtar, ne e testojmë plotësisht makinën për t'u siguruar që të gjitha sistemet po punojnë për të specifikuar ndërsa komunikojnë hapur me klientin për të rregulluar procesin e tyre. Ne ofrojmë video demonstruese të progresit, trajnim të plotë dhe testim virtual/personal të pranimit në fabrikë.

Procesi ynë

Procesi i ndërtimit të makinerive me lazer

Gama jonë e plotë e zgjidhjeve mbulon një gamë të gjerë makinerish lazer, nga modelet bazë deri te sistemet plotësisht të automatizuara të përpunimit lazer. Çdo makinë që ne ndërtojmë është projektuar dhe mbështetur me profesionalizëm nga ekipi ynë i inxhinierëve të aftë.

Pavarësisht nëse nevojat tuaja përfshijnë sistemet e prerjes, gdhendjes, shpimit ose saldimit me lazer, fokusi ynë është në ofrimin e zgjidhjeve inovative industriale të lazerit që u mundësojnë prodhuesve të arrijnë operacione optimale.

Reagimet e klientëve

Për çfarë po flasin Golden Laser

Gati për të gjetur zgjidhjen më të mirë lazer për aplikimin tuaj?
Specialistët tanë janë të lumtur t'ju mbështesin në hapin tjetër.

Kontaktoni ekspertin tonë

Get në kontakt

Kontaktoni

Gati për të gjetur makinën e duhur lazer për aplikimin tuaj? Ne jemi të lumtur t'ju ndihmojmë në hapin tjetër.

Le të fillojmë të punojmë në sfidën tuaj!

Kontaktoni ekipin tonë sot për të caktuar një takim dhe zbuloni se si mund t'i përshtatim zgjidhjet tona për të përmbushur nevojat tuaja.

Gati për të ndërmarrë hapin tjetër?