main_banner

histori

Ne jemi partnerë të klientëve tanë nga kontakti i parë tek shërbimi pas shitjes. Si një konsulent teknik, ne diskutojmë kërkesat me klientët tanë dhe zhvillojmë zgjidhje që rrisin efikasitetin dhe vlerën e shtuar. Përgjatë gjithë zinxhirit të procesit të certifikuar ISO 9001 - ne ofrojmë paketën më tërheqëse të zgjidhjeve me lazer.

Historia e zhvillimit

2018          Ne jemi gjithmonë në rrugë të mbarë.

2017          Sistemi inteligjent i menaxhimit të punëtorive MASH zhvillohet me sukses, dhe i zbatuar mirë në fabrika.

2016          me sistemin e pavarur me dy koka të nisur, të suksesshëm të aplikuar në industrinë e lëkurës dhe këpucëve.

2014          Qendra e Shitjeve dhe Shërbimeve me Laser të Artë në SHBA dhe Vietnam u themelua zyrtarisht.

2013          u krijua Qendra e Teknologjisë Dixhitale.

2012          Sistemi i prerjes me lazer për njohjen e kamerave të skanimit të fluturimit, i zhvilluar për industrinë e veshjeve sportive të sublimimit, u fillua me sukses.

2011          Në maj 2011, GOLDEN LASER u regjistrua zyrtarisht në Tregun e Ndërmarrjeve të Rritjes së Bursës Shenzhen (kodi i aksioneve: 300220)

2010          përfshirë në fushën e shënjimit dhe prerjes së materialit metalik, VTOP - themelohet korporata degë lazer e fibrave.

2009          prodhuar nga GOLDEN LASER u lançuan.
U fillua sistemi automatik i gdhendjes me lazer Galvo për materialin roll.
U dorëzua makina e prerjes lazer super e gjerë me CO2 3.2 metër e parë e artë. Mundësia e personalizimit të lazerit të artë për makinën me prerje lazer me format të madh të CO2 është e njohur në industri.

2008          Përfshirë në industrinë e pëlhurave industriale. Herën e parë për të marrë pjesë në ekspozitën e industrisë së filtrit u prit mirë.

2007          Ura e parë me lazer në botë u lëshua, duke arritur një kombinim të përsosur të qëndisjeve kompjuterike dhe prerjes lazer.
U lançua makina gdhendëse lazer me format dinamik me format të madh Super.

2006          Pas 3 vitesh kërkimesh dhe zhvillimi, u publikua sistemi i ngulitur offline, i cili realizon kontrollimin e makinës lazer përmes transmetimit të të dhënave USB, transmetimit të të dhënave të hyrjes në internet dhe rrjeteve shumë-makinerish në dispozicion.

2005          Makinat e prerjes lazer me format të madh me tabelë transportiere janë hedhur në prodhim, që do të thotë mundësinë e prodhimit të automatizuar të prestarit lazer.

2003          krijua linja prodhuese e serive lazer GALVO; Lëshohet furnizimi me energji lazer GOLDEN.

2002          Filluar makina e parë kineze e prerjes lazer Garment, reagime të mira të tregut brenda dhe jashtë vendit.


Send your message to us:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni