main_banner

Na kontaktoni

CO LASER WOHAN GOLDEN, LTD.

Adresë

Parku Industrial Laser me Artë, Tianxing Road, Rruga Hengdian, Chuanlong Avenue, Qarku Huangpi, Wuhan, Hubei, Kinë

E-mail

info@goldenlaser.com

(Consult & Sales)

telefon

+ 86-158 7171 4482

(WhatsApp & WeChat)

 

Shërbimi ndaj klientit

Tel: 0086-27-82944108

Email: goldenlaser@vip.163.com

Send your message to us:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Send your message to us:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni