Modeli Nr .: ZJJF (3D) -320LD

Makinë e prerjes me lazer dantella

Sistemi i prerjes së dantellave të Golden Laser është përdorur posaçërisht për prerjen e dantellave të thurjes me prishje. Shtë një zgjidhje e automatizuar bazuar në algoritmin e njohjes së tipareve të dantellave dhe kombinimin e përpunimit të galvanometrit lazer.

Karakteristikat e makinës së prerjes me lazer me dantella

Modelet e dantellave bazuar në njohjen e veçorive

Efikasitet i lartë i prerjes

Shpejtësia ekuivalente 0 ~ 300 mm / s

Cilësi dhe qëndrueshmëri uniforme

Skajet e prerjes të pastra dhe perfekte

 Produkte me vlerë të lartë të shtuar

Kurseni koston e punës

Fleksibël dhe i lehtë për tu operuar

Njësi shter dhe filtri për nxjerrjen e tymit dhe pluhurit

Gama e Aplikuar e Makinës Prerëse Laser Lace

Kryesisht përdoret për perde, ekrane, mbulesa tavolinash, jastekë divanësh, dyshekë dhe dantella të tjera dekorative të shtëpisë.

lidhëse


Aplikimi i produkteve

Më shumë +

Send your message to us:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni